CETA

CETA —  ПРОГРАМА БЕЗОПЛАТНОЇ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ ВСІХ УКРАЇНЦІВ, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ПІД ЧАС ВІЙНИ

  • Психосоціальна підтримка: групова та індивідуальна, офлайн та онлайн в Україні та поза її межами
  • Індивідуальне консультування: офлайн та онлайн в Україні та поза її межами
  • Безкоштовна програма
  • Ефективність підтверджена дослідженнями

ПРО ПРОЄКТ:

Внаслідок вторгнення Росії в Україну постраждали мільйони українців: хтось втратив рідних, отримав поранення або змушений був покинути рідний дім. Українці щодня стикаються із втратами, горем, сумом, травмами, стресом, тривогою, панікою, розгубленістю. Війна завдає не лише фізичних ран, а й психологічних, часто невидимих, але тих, які можуть заважати жити роками.

 ⠀

Програма CETA допомагає ветеранам, членам їхніх сімей та внутрішньо переміщеним особам з 2015 року за підтримки USAID, тож і після повномасштабного вторгнення наша команда не могла залишитися осторонь та підтримувала українців, які опинилися в біді. Щоб продовжити надавати підтримку, в травні  ми започаткували новий проєкт спільно з організацією CETA Global за підтримки Chemonics для допомоги всім, хто постраждав від війни.

▪  Розробили дослідники психічного здоров’я університету Джонса Гопкінса на основі принципів когнітивно-поведінкової психотерапії.

▪  Зараз її ефективно використовують для роботи з наслідками травми, депресією, зловживанням психоактивних речовин та тривогою спеціалісти у всьому світі: США, Ірак, Бірма, Таїланд, Замбія, Ефіопія.

▪  Для України програму адаптували українські спеціалісти. Публікація результатів дослідження за посиланням: https://cutt.ly/uWKc3Yh

У 2019 році ми також  розробили та проводили короткі онлайн-семінари CETA «Стрес: як розпізнати і що робити» для ветеранів та членів їхніх сімей. Попередні результати свідчать про те, що люди отримали користь від отриманих під час семінарів навичок. Публікація результатів дослідження, яке ми впроводили для того, щоб оцінити ефективність таких семінарів, відбудеться незабаром.

ФАХІВЦІ


▪️ До поточних проєктів залучено близько 100 CETA-консультантів, серед них 8 тренерів.

ФОРМА ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ НА БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ

https://bit.ly/3s7K4CB

КОНТАКТИ

+ 38(068)283-20-98

+ 38(066)147-43-17

СОЦМЕРЕЖІ ІЗ КОРИСНИМИ ПОРАДАМИ:

https://www.facebook.com/cetaukraine

https://t.me/ceta_ukraine

https://www.youtube.com/c/CETAUkraine

Більше про підхід СЕТА: https://www.cetaglobal.org/

партнери

Записатися на консультацію