Павло Горбенко

Павло Горбенко – психолог, психотерапевт, супервізор. Досвід роботи – більше 15 років. Працює очно та онлайн. Використовує інтегративний підхід на основі когнітивно-поведінкової терапії (СЕТА), гештальт-терапії та символдрами (робота з уявою). Окремий напрямок роботи – сімейне консультування та психотерапія.

 

СФЕРИ ІНТЕРЕСІВ

Психічна травма та ПТСР, тривога, депресія, занижена самооцінка, розвиток впевненості, емоційне вигорання, побудова зрілих чоловічо-жіночих стосунків.

 

КВАЛІФІКАЦІЯ

Магістр психології (Центральний інститут післядипломної педагогічної освіти – 2004 р.)
Гештальт-терапевт (Московський гештальт-інститут – 2011 р.)
Ініціаційний терапевт (Український союз ініціаційних спеціалістів – 2013 р.)
Травматерапевт (Львівський інститут психотравматології «Травматерапія» – 2019 р.)
Консультант, супервізор та тренер СЕТА (Блумберзька школа громадського здоров’я Університету Джонса Гопкінса – 2020р).
З 2015 року працює з людьми, що постраждали внаслідок військового конфлікту на Сході України.

 

ДОСЛІДЖЕННЯ/ОБЛАСТІ ІНТЕРЕСІВ

Павло цікавиться процесами формування чоловічої і жіночої емоційної зрілості та їх впливу на побудову здорових партнерських стосунків в парі.

 

ТЕРАПЕВТИЧНИЙ ПІДХІД

Павло вважає, що для досягнення ефекту в терапії важливо дотримуватися декількох важливих принципів. Перший з них – це зрозумілість і прозорість процесу консультування чи терапії. Важливо, що людина розуміла те, з чим стикнулася, які причини призвели до наявного стану речей, які шляхи виходу існують і які кроки необхідні, щоб покращити ситуацію. Другий – рівна відповідальність клієнта і терапевта в процесі терапії. Психотерапевт може запропонувати підходи та методи, пояснити напрямок руху і надавати клієнтові необхідну підтримку. Клієнт в свою чергу, спираючись на допомогу терапевта, докладає власні зусилля по мірі сил і поступово все більше і більше повертає собі здатність спиратися на самого себе. І нарешті третій – розвиток навичок і розуміння. Покращення самопочуття, збільшення контролю над своїм життям, все це – речі, яким можна навчитися, набір навичок. Безумовно, у когось на це піде менше часу, а у когось – більше. Хтось дійде одним шляхом, а хтось – трохи іншим. Але довгий шлях можна розбити на маленькі кроки и поступово досягти будь-якої мети. Дорогу здолає той, хто йде.

 

Ветеранам/ветеранкам АТО, членам їхніх сімей, переселенцям та мешканцям прифронтових зон послуги надаються безкоштовно. Для запису на консультацію телефонуйте за номером +380671095831.

 

 

партнери

Записатися на консультацію