Зустріч-презентація результатів дослідження мереж соціальних зв’язків всередині Ірпінської громади

13 ноябрь 2021 года в помещении Ирпенской публичной библиотеки им. М.Рильського відбулася зустріч представників ірпінської громади, активістів, громадських лідерів, присвячена презентації та обговоренню попередніх результатів дослідження мережевої згуртованості організацій ірпінської громади.

Серед іншого аналіз продемонстрував наявність активної співпраці між державними та комунальними установами громади у сфері освіти та захисту дітей. З іншого боку, не було виявлено тісної співпраці між державними установами та організаціями громадського сектору. Низькою та поодинокою є також співпраця між власне громадськими організаціями м.Ірпінь.

В межах дослідження до кінця цього року заплановано проведення другої хвилі опитування та подальшого громадського обговорення. Дослідження проводиться Центром психічного здоров’я НаУКМА, Тетяною Костюченко та Сергієм Богдановим на виконання проєктуСприяння посиленню життєстійкості громад в Українів рамках міжурядової українсько-норвезької програми співпраціHealth Collaboration with Ukraine”.

партнеры

Записаться на консультацию