Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні

Донор: PATH

Під час реалізації проекту проектна команда зможе досягти наступних кількісних та якісних показників, які дозволять оцінити якість та кількість досягнутих результатів у рамках надання навчання та підтримки медичним працівникам з питань психологічної допомоги.

Кількісний показник:  Якісні показники:  
Навчання щонайменше 120 медичних працівників.  Забезпечення високої якості тренінгу, оцінюваної через зворотний зв’язок учасників та експертів.  
 Підвищення рівня знань медичних працівників у сфері надання першої психологічної допомоги, виміряне тестуванням до та після тренінгу.  
 Забезпечення практичних навичок медичних працівників у вирішенні ситуацій дистресу, оцінюване через кейс-стаді, симуляції або практичні вправи.  
Супервізійна підтримка 120 медичних працівників (24 супервізійні групи) протягом 4 місяців після завершення тренінгу  Забезпечення ефективної супервізійної підтримки, виміряної через зворотний зв’язок учасників та супервізорів.  
 Забезпечення розвитку навичок та підтримки учасників у вирішенні реальних проблем, що виникають у практичній діяльності.  
Розбудова спроможності викладачів інститутів підвищення кваліфікації вчителів з викладання програми підвищення кваліфікації вчителів з питань створення безпечного психологічного простору та формування стійкості до стресу.Щонайменше 15 викладачів інститутів підвищення кваліфікації вчителів, які в подальшому зможуть викладати курс підвищення кваліфікації вчителів з питань створення безпечного психологічного простору та формування стійкості до стресу пройдуть навчання як тренери програми змін «Безпечний простір» для вчителів та отримають супервізійну підтримку;  
 Викладачі інститутів підвищення кваліфікації вчителів навчаться стабілізувати психологічний стан педагогів, знайомити з техніками відновлення, та формувати у вчителів навички самодопомоги; навчаться надавати базові знання про вплив травматичного стресу на тіло і психіку і вікові реакції на стрес; відпрацюють особливості надання інформації про 5 факторів стресостійкості; ознайомляться та відпрацюють  приклади психосоціальних ігор, які можуть бути  застосовані під час уроку, та алгоритм відновлення соціальних контактів під час навчання  
Розбудова спроможності вчителів з питань створення безпечного психологічного простору та формування стійкості до стресу у школярів у проектних громадах120 вчителів отримають знання щодо зміцнення стійкості учнів та посилення їхньої особистої спроможності долання стресу;
 Вчителі отримають підтримку, навчаться технікам самодопомоги; навчаться створювати емоційно безпечне середовище для дітей, розпізнавати травмованих дітей, турбуватися про них чи навіть виявляти травму  
 Більше 10 000 дітей в Україні опосередковано отримають користь шляхом психосоціальної підтримки, здійснюваної вчителями, що пройшли тренінги за програмою «Безпечний простір».  

Географічне охоплення заходами

Географічно тренінги охоплюватимуть представників наступних громад:

  • Житомирська область, Звягільська громада;
  • Рівненська область, Дубровицька громада;
  • Вінницька область, Хмільницька громада;
  • Київська область, Макарівська громада;
  • Чернігівська область, Городнянська громада;
  • Івано-Франківська область, Городенківська громада.

партнери

Записатися на консультацію