“Нові педагогічні навички для вчителів: багаторівневий супервізійний підхід”

“Нові педагогічні навички для вчителів: багаторівневий супервізійний підхід”

Проект впроваджується в Україні громадською організацією «Слова допомагають» у партнерстві з Національним університетом «Києво-Могилянська Академія» (НаУКМА), за фінансової підтримки Фонду Stiftung Auxilium (Швейцарія) через свого консультанта та менеджера з питань грантів, що діє під назвою Porticus (Австрія).

Цей проект спрямований на підтримку та розширення можливостей вчителів розвивати основні педагогічні компетенції, необхідні для реалізації очікуваних змін у системі шкільної реформи освіти “Нова українська школа” (НУШ), щоб забезпечити можливості компетентним викладачам разом із учнями шкіл, в тому числі тих, які знаходяться у скрутному становищі та є ВПО, а також їх батькам, створити безпечне та відкрите шкільне середовище, що сприяє зростанню особистості, захищає права людини та надихає як дітей, так і дорослих постійно вчитися, досліджувати та впроваджувати свої нові знання та навички.



Період реалізації 

Листопад 2020 р. — Жовтень 2021 р.



Завдання проекту

  1. Визначити та запровадити у двох обраних громадах механізми посередницької діяльності поширення знань, що включає в себе управління знаннями, віртуальну спільноту практикування та діяльність з розбудови спроможностей.
  2. Зібрати дані про потреби і проблеми нової української шкільної реформи на місцях і надати відкритий доступ до них для вчителів, учнів та їх батьків.
  3. Інформувати вчителів, учнів та їх батьків в двох обраних спільнотах про потреби та проблеми реформи Нової української школи і забезпечити кращий доступ до науково обґрунтованих освітніх практик.
  4. Переглянути та адаптувати для шкільних вчителів, психологів, учнів та їх батьків навчальні програми  та посібники для користувачів методології БЕЗПЕЧНИЙ ПРОСТІР відповідно до останніх отриманих даних про потреби та виклики в рамках реформи «Нова українська школа».
  5. Розробити, затвердити та розповсюдити керівні принципи та методологічні рекомендації щодо впровадження моделі багаторівневого підходу БЕЗПЕЧНИЙ ПРОСТІР для національних, обласних та місцевих освітніх підрозділів.

Зацікавлені сторони


Stiftung Auxilium Foundation (Швейцарія) через свого консультанта та менеджера з питань грантів, що діє під назвою Porticus (Австрія), ГО «Слова допомагають», МОН, працівники шкіл (адміністрація школи, вчителі, шкільні психологи), учні та їхні батьки та спеціалісти МОН, що визначають політику в галузі освіти, українські урядові та неурядові організації, проектна команда НаУКМА.

Команда проекту


Ірина Іванюк  – керівник проекту
Сергій Богданов – головний дослідник
Гарбар Катерина – молодший дослідник
Тетяна Дарда – асистент проекту
Володимир Харитоненко – фінансист
Катерина Косс – дослідник з питань впровадження посередницької діяльності поширення знань
Оксана Руда – експерт з питань освітньої політики

Посередницька діяльність поширення знань 

Юлія Грушецька
Євген Боженко
Володимир Москаленко
Марія Кравчук
Тетяна Асланян
Інеса Сергєєва

Комунікації

Юлія Медуна
Ксенія Бруховецька

Розробка навчальних програм та посібників

Віра Чернобровкіна
Оксана Залеська
Вікторія Соловйова
Катерина Клюзко 
Леся Чепенко 
Вікторія Антонова 
Ольга Федорець

Більш детально про програму “Безпечний простір”:

Методичні матеріали

Дослідження

Презентація результатів дослідження “Уявлення педагогів та учнів про відносини”

партнери

Записатися на консультацію