Програма “безопасное пространство” запрацює в 20 школах Києва

Програма “безопасное пространство” буде впроваджена у 20 пілотних школах Києва у співпраці з Департаментом освіти і науки Києва.

По оценкам ЮНИСЕФ, 1,5 миллиона детей имеют риск развития депрессии, тревоги, посттравматического стрессового расстройства и других тяжелых психических расстройств. U 2022-2023 учебном году в заведениях общего среднего образования. Києва навчалось 10 000 дітей ВПО і працювало 1500 учителей ВПО, которые являются особенно уязвимой категорией травматизации.

В обраних проєктом школах вчителі отримають знання як створювати емоційно безпечні класи, як розпізнати травму та направляти дітей до практичного психолога.

Ожидается, що практичні психологи нададуть психосоціальну підтримку дітям із високим рівнем симптомів травми, зможуть виявляти дітей групи ризику та дітей із найважчими симптомами, й скерують їх до психотерапевта поза шкільним середовищем. Для цього психологи з пілотних шкіл пройдуть навчання з кризового втручання, яке буде проходити у Варшаві за підтримки місцевого Департаменту освіти. Після навчання спеціалісти розпочнуть впроваджувати програму в Києві.

Також команда проєкту підготує 10 новых тренеров, которые будут работать по программе “безопасное пространство”.

Проєкт «Комплексна психосоціальна підтримка педагогів та підготовка кризових інтервентів для київських шкіл під час війни» реалізовується ГО “Слова помогают” та спеціалістами Центр психического здоровья НаУКМА за фінансової підтримки План Интернэшнл.

партнеры

Записаться на консультацию