Підготовка регіональних тренерів з превенції суїциду та кризового менеджменту у громадах

У рамках українсько-норвезького проєкту «Міжвідомча співпраця у сфері охорони здоров’я» (UKR23/0016/2303 Institutional Cooperation in the Health Sector) Центр психічного здоров’я Національного університету «Києво-Могилянська академія» у співпраці з Регіональним Центром профілактики насильства, травми і суїцидів та Університетською клінікою Акерсхус (м.Осло, Норвегія) впроваджують програму підготовки регіональних тренерів з превенції суїциду (навчання «гейткіперів») та кризового менеджменту у громадах

Мета програми з кризового менеджменту – посилення готовності місцевих громад до реагування у надзвичайних ситуаціях, сприяння координації, плануванню і наданню послуг кризової підтримки на локальному рівні, активізації місцевих ресурсів, зміцненню навичок психологічного відновлення та загального рівня життєстійкості  у громаді. 

Мета програми з превенції суїциду – поширення знань і практичних навичок з надання первинної психосоціальної підтримки особам з ризиком скоєння самогубства й самоушкодження, виявлення попереджувальних ознак, підтримки в суїцидальній кризі та перенаправлення для отримання спеціалізованої допомоги. 

​​​Програма проєкту передбачає участь в очному 5-денному тренінгу для тренерів та відпрацювання тренерських навичок під супервізією експертів проєкту протягом наступних 6 місяців (опис програм подано нижче). Після успішного проходження програми учасники отримають пакет навчальних матеріалів та міжнародні сертифікати тренера-експерта з правом проводити тренінги на регіональному рівні. 

Дати проведення тренінгів для тренерів з превенції суїциду: 

19-23 лютого та 25-29 березня 2024 р. 

Дати проведення тренінгів для тренерів з кризового менеджменту: 

01-05 квітня та 27-31 травня 2024 р.  

Для участі у навчальних програмах проєкту проводиться відбір кандидатів з усіх областей України. Очікується, що підготовлені тренери розпочнуть проведення дводенних тренінгів для представників місцевих громад з травня ц.р.  

партнери

Записатися на консультацію